שיווק של מוצרי פוראוור הוא עסק לכל דבר. אין צורך בניסיון או רקע אקדמי, אפשר בהחלט ללמוד תוך כדי תנועה. ניתן לשווק את המוצרים בכמה טכניקות כאשר כל משווק בוחר בעצמו היכן וכיצד למכור את המוצרים. ככל שתמכרו יותר כך הרווח שלכם יעלה. ניתן להתחיל לשווק את מוצרי פוראוור באמצעות אתר אינטרנט, פעילות ברשתות החברתיות, מפגשי מכירה, דוכנים במתנ”ס השכונתי וכן הלאה. אם אתם מחפשים הכנסה נוספת ותחום השיווק מעניין אתכם – זה הזמן לגלות איך להתחיל לשווק את מוצרי פוראוור.

מי זאת חברת פוראוור?

חברת פוראוור היא חברת אמריקאית שהוקמה בשנת 1978, החברה משווקת מוצרים ב-168 מדינות בכל רחבי העולם. בישראל מוצרי פוראוור משווקים בהצלחה מזה 25 שנה. חברת פוראוור היא אחת החברות המובילות בעולם בייצור ושיווק של מוצרי אלוורה. המוצרים של החברה מתבססים על ג’ל אלוורה מיוצב. חברת פוראוור מתפעלת שדות של אלוורה, מפעלים, מחסני שילוח. כל המוצרים מתבססים על חומרי גלם מובחרים וטבעיים. ההצלחה העולמית של פוראוור נובעת מהסגולות המופלאות של ג’ל האלוורה הטהור.

איך מצטרפים ומתחילים לשווק?

את המוצרים של חברת פוראוור אי אפשר למצוא ברשתות הפארם. כל אישה לאחר לידה שמעוניינת בתרסיס אלופירסט להחלמה מהירה של תפרים נדרשת לפנות אל אחד המשווקים העצמאיים. לרוב, הלקוחות שלכם ימליצו לחבריהם על מוצרי פוראוור ויפנו אותם אליכם. אפשרי בהחלט שתצליחו להגדיל את כמות הלקוחות שלכם מבלי לעשות דבר. המוצרים של פוראוור שימושיים בכל בית, יש לחברת פוראוור תכשיר להקלה מהירה על כוויות שטחיות ותפרחת חיתולים, משקה אלוורה שמשפר את תהליכי חילוף החומרים מומלץ עבור ירידה במשקל. לאחר שתכירו את המוצרים תגלו פוטנציאל לשיווק נרחב ובניית קהל לקוחות קבוע.

הרווח שלכם ממכירת המוצרים מושפע באופן ישיר מכמות המכירות. על מנת להצליח יהיה עליכם להשקיע זמן בקידום מכירות. חשוב להדגיש שאין התחייבות להצלחה, כל המשווקים נדרשים להתנהל בצורה הוגנת בהתאם לנהלי החברה. משווקים שמחליטים להפסיק את הפעילות שלהם רשאים לפנות אל חברת פוראוור בבקשה להחזיר את הסחורה שרכשו ולקבל החזר כספי בהתאם לנהלי החברה. נשמע לכם מעניין? רוצים לדעת איך להתחיל לשווק את מוצרי FOREVER? אני כאן לסייע לכם, לחצו כאן וקראו איך אסייע לכם להקים עסק משלכם, עם 0 סיכון.

מי יכול להצטרף כמשווק אל חברת פוראוור?

חברת פוראוור מגדילה באופן קבוע את כמות המשווקים שלה. משווק וותיק של החברה רשאי לצרף אתכם תחתיו ואתם בהמשך תוכלו גם כן לצרף עוד משווקים ולהגדיל את הרווח שלכם. ככל שתצליחו למכור יותר מוצרים ולצרף יותר משווקים תתקדמו בסולם הדרגות והרווח שלכם יעלה בהתאם. על מנת להתחיל לשווק את מוצרי פוראוור יהיה עליכם לרכוש תחילה כמות של מוצרים ובהתאם נקבע הרווח שלכם. כך למשל, אתם רוכשים מוצרים באתר בהנחה של 35% מהמחיר הרגיל של המוצר, מוכרים את המוצרים במחיר המחירון ויש לכם 35% רווח וזה כבר בשלב הראשון. אחכ ניתן לעלות בדרגות ולא רק ליהנות מ50% ממכירות המוצרים אלא מבונוסים משמעותיים נוספים. למידע נוסף, השאירו פרטים בטופס למטה ואבדוק אם אני יכולה לסייע גם לכם ליצור הכנסה ועסק  פעיל ומצליח משלכם. לקריאה אודותיי