להזמנה מיידית של אלופירסט

להתייעצות השאירו פרטים

מאמרים נוספים

אלופירסט בנתיבות

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי לבירורים רכישה און ליין שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים אלו פירטס בנתיבות  5/5 היכן ניתן לרכוש אלופירסט בנתיבות ממשוק/ץ מקומית שתי אפשרויות

אלופירסט בנס ציונה

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי לבירורים רכישה און ליין שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים אלופירטס בנס ציונה  5/5 היכן ניתן לרכוש אלו פירסט בנס ציונה| רחובות? שתי

אלופירסט באשקלון

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים אלו פירסט באשקלון ואשדוד  5/5 היכן ניתן לרכוש אלו פירסט ברמת גן | גבעתיים?  איך ניתן להזמין

אלו פירסט בגבעתיים

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי לבירורים רכישה און ליין שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים אלו פירסט בגבעתיים | ספריי אלופירסט בגבעתיים  5/5 היכן ניתן לרכוש אלו פירסט

משחת שיניים פוראוור ברייט

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים משחת שיניים פוראוור ברייט – המשחה שכדאי לכם להכיר  5/5 טיפול נכון בשיניים חשוב מבחינה בריאותית, אסתטית

למה לקחת את תרסיס האלופירסט לשטח?​

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים למה לקחת את תרסיס האלופירסט לשטח?  5/5 היערכות נכונה לטיול שטח תכלול בראש ובראשונה הכנה של ערכת

אלופירסט סופר פארם

האם אפשר לקנות אלו פירסט בסופר פארם?

לא ניתן להשיג את מוצרי חברת פוראוור ליווינג (Forever Living) בסופר פאארם וברשתות הפארם השונות לרבות חנויות טבע אכלו ואחרות, וזאת מהסיבה שהחברה פועלת במודל של שיווק ישיר. המודל הזה מבוסס על מכירה ישירה ללקוחות דרך מערך מפיצים עצמאי, ולא דרך חנויות קמעונאיות.

חברת פוראוור ליווינג פרודקטס (Forever Living Products) היא חברה בינלאומית שהוקמה בשנת 1978 בארצות הברית, ומאז היא נחשבת לאחת מהמובילות בתחום המוצרים הטבעיים לבריאות ורווחה אישית. החברה מתמקדת בעיקר במוצרים מבוססי אלוורה דבש, מתוך ידיעה שלצמחים אלו סגולות בריאות רבות. המוטו של פוראוור ליווינג הוא להביא מוצרים טבעיים ואיכותיים ביותר ישירות מבית הגידול אל הצרכן.

המוצרים של פוראוור ליווינג כוללים, בין היתר, תוספי תזונה, מוצרים לטיפוח העור, מוצרים לטיפוח הגוף, ועוד. האלוורה, המהווה מרכיב מרכזי במוצרים רבים של החברה, מגודלת ונקצרת בשיטות טבעיות ובקרת איכות מחמירה, כך שהמוצרים הסופיים עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובריאות.

מכיוון שהמוצרים של פוראוור ליווינג משווקים ישירות דרך מפיצים עצמאיים, הצרכן מקבל יתרון כפול: גם מוצרים שהגיעו ישירות מהיצרן, וגם תמיכה ויעוץ ממפיץ מקצועי שמכיר היטב את המוצרים ואת השפעותיהם. מערכת השיווק הישיר מאפשרת למפיצים לעבוד מתוך הבנה עמוקה של צורכי הלקוחות ולהתאים להם בדיוק את המוצרים הנכונים.

תהליך זה עוקף את העלויות הכבדות של רשתות הפצה מסורתיות, ובכך מאפשר לחברה להשקיע יותר באיכות המוצר ושיפור התהליכים החקלאיים ואיכות חומרי הגלם. כתוצאה מכך, כל מוצר של פוראוור ליווינג מועבר ללקוח עם חותמת של אמינות ושקיפות מלאה לגבי תהליך הייצור שלו.

אז אם אתם מחפשים מוצרים טבעיים ואיכותיים לבריאותכם ולרווחתכם האישית, ולא תשיגו אותם במדפי סופרפארם או חנויות טבע רגילות, שווה לשקול לרכוש ישירות ממפיץ עצמאי של פוראוור ליווינג. בדרך זו אתם תורמים לא רק לבריאותכם האישית, אלא גם לפיתוח הרשת העסקית המקומית ולתמיכה בעשייה אורגנית וירוקה של החברה.

המבחר הרחב והאיכות הגבוהה של מוצרי פוראוור ליווינג מאשרים שהם בחירה מוצלחת להשגת בריאות טובה יותר וטיפוח אישי מרבי. מדיניות אי-השיווק ברשתות קמעונאיות מאפשרת להם לשמור על הסטנדרטים הגבוהים שלהם ואיכות המוצרים שלהם וכך להבטיח שהלקוחות מקבלים את הטוב ביותר ישירות מהיצרן.

תרסיס אלופירסט הינו אחד ממוצרי הדגל של חברת פוראור ליוינג ארה”ב. חברת פוראוור הינה אחת היצרניות  הגדלות והוותיקות בעולם  למוצרי אלוורה. המוצרים שלהם נמכרים בלמעלה מ-155 מדינות. המוצרים שלהם ידועים בשל איכותם הגבוהה והרכיבים הטבעיים שלהם. 

תרסיס האלופירסט הינו מרכיבים טבעיים בלבד. הרכיב העיקרי הוא אלוורה. רכיב עיקרי נוסף בתכשיר הוא פרופוליס. פרופוליס הוא תערובת טבעית של שרף עצים, שעווה טבעית ואנזימים שמופרשים מגופה של הדבורה. יש לחומר השפעה מוכחת נגד חיידיקים ובקטריות ונגד פטרייות. כמו כן, משמש הפרופוליס חומר חיטוי אפקטיבי במיוחד. בנוסף התריסס כולל תערובת של תמציות צמחי מרפא ידועים כגון :קורנית, קמומיל, שן הארי, מרווה, אקליפטוס ועוד. בקיצור, כל טוב של צמחי מרפא טבעיים.

המוצר מאושר על ידי משרד הבריאות

ההמלצה היא להשתמש בתכשיר בתדירות גבוהה של כל שעתיים, שלוש לפחות בהתחלה, בסמיכות ללידה או לניתוח הקיסרי. לרסס על החתכים והתפרים ומסביב. השימוש לא רק מפחית את הכאב אלא מסייע בתהליך הריפוי וההחלמה.  

מיועד  לנשים אחרי לידה נרתיקית שעברו תפירה ולנשים לאחר ניתוח קסירי. תרסיס אלופירסט ליולדת כדאי להזמין מראש על מנת להתחיל להשתמש בו כבר במהלך האשפוז. אין כל סיבה לסבול כמה שבועות מתפרים כואבים כאשר אפשר לזרז את החלמת התפרים עם תכשיר טבעי נטול תופעות לוואי.