להזמנה מיידית של אלופירסט

להתייעצות השאירו פרטים

מאמרים נוספים

אלופירסט לשיער

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי לבירורים רכישה און ליין שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים אלופירסט לשיער  5/5 אותה שמש ישראלית שכולנו כל

מידע נוסף »

אלו פירסט לתינוק

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי לבירורים רכישה און ליין שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים אלופירסט לתינוק  5/5 התינוק במהלך שנותיו הראשונות מבקש

מידע נוסף »

אלופירסט לטיולים

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי לבירורים רכישה און ליין שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים אלופירסט לטיולים – חיטוי פצעים והרגעה לעור בתרסיס אחד

מידע נוסף »

אלופירסט לאחר לידה - תכשיר חשוב לכל אישה

5/5

לידה, היא ללא ספק האירוע המשמעותי ביותר עבור כל אישה בוגרת, בין אם מבחינה פיזית ובין אם מבחינה רגשית. זה מסוג האירועים שנשים לא שוכחות כל החיים, ויכולות לחזור על כל רגע ממנה גם בלי שהן תיעדו אותה במצלמה או בכל דרך אחרת. 

הרבה פעמים, אפילו אם הלידה עוברת בצורה טובה מאוד, אז נשים מוצאות את עצמן מתמודדות עם תחושות כאב או תחושות אחרות הרבה אחרי שהלידה נגמרת והרבה אחרי שהן חוזרות הביתה. זה קורה בגלל אופי האירוע, הדרך בה הרופאים ביצעו את הלידה. זה נכון גם במקרים בהם הגוף של האישה, איפשר לבצע את הלידה בצורה מהירה ופשוטה ובין אם הם מצאו את עצמם מתמודדים עם קשיים כאלה ואחרים. 

לכן, מומלץ לאישה להחזיק ברשותה אמצעים שונים שיכולים לעזור לה להתמודד עם תחושת הכאב או הגירוי שהיא חשה באזור אחרי הלידה. מן הסתם, היא צריכה להחזיק ברשותה אמצעים שנחשבים בטוחים, לא רק לאזור אלא בכלל מבחינה גופנית או מבחינות אחרות. זאת על מנת שהיא לא תמצא את עצמה מתמודדת עם בעיות אחרות שעלולות להשפיע עליה אחרי הלידה. 

דוגמא לתכשיר כזה הוא אלופירסט לאחר לידה. מדובר בתכשיר שמכונה בפי נשים רבות "תכשיר הקסם" ולא במקרה. נשים רבות אחרי לידה, בין אם מדובר בלידה רגילה או לידה שהתבצעה בניתוח קיסרי, משתמשות בתכשיר זה, הרבה פעמים השימוש נעשה בהמלצה של אנשי מקצוע אך גם בלעדי המלצה זו, מאחר ונשים רבות שהשתמשו בתכשיר ממליצות עליו, אז חברותיהן או נשים אחרות במצבים דומים, מבקשות להיעזר בו. 

לפני שנסביר כיצד אלופירסט יכול לעזור אחרי לידה, צריך לציין, שכל אישה אשר עומדת ללדת, רצוי מאוד שתרכוש את התרסיס מבעוד מועד, ותדאג שיהיה לה אחד כזה בתיק הלידה וכן בבית. כך היא תוכל להיעזר בו באופן מיידי, בכל עת.

ההמלצה היא להשתמש בתכשיר בהתחלה כל שעה שעתיים, במקום בו יש תפרים, חתכים, גם אחרי שמסירים את הפלסטרים, ולאחר מכן, אפשר להפחית בתדירות השימוש בתכשיר. שכן המקום נרגע והוא הרבה פחות מגורה. כמו כן, אפשר להשתמש בתכשיר בכל פעם כשחשים אי נוחות, שפשוף או כל דבר אחר שיכול לייצר תחושה לא נעימה במקום.