להזמנה מיידית של אלופירסט

להתייעצות השאירו פרטים

מאמרים נוספים

משחת שיניים פוראוור ברייט

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים משחת שיניים פוראוור ברייט – המשחה שכדאי לכם להכיר  5/5 טיפול נכון בשיניים חשוב מבחינה בריאותית, אסתטית

למה לקחת את תרסיס האלופירסט לשטח?​

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים למה לקחת את תרסיס האלופירסט לשטח?  5/5 היערכות נכונה לטיול שטח תכלול בראש ובראשונה הכנה של ערכת

משקה אלוורה חמוציות – בריא, טעים וטבעי

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים משקה אלוורה חמוציות – בריא, טעים וטבעי  5/5 . שמירה על אורח חיים בריא מותנית ביותר מתזונה

אלופירסט לשיער

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי לבירורים רכישה און ליין שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים אלופירסט לשיער  5/5 אותה שמש ישראלית שכולנו כל כך אוהבים עלולה גם לגרום

אלו פירסט לתינוק

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי לבירורים רכישה און ליין שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים אלופירסט לתינוק  5/5 התינוק במהלך שנותיו הראשונות מבקש לחקור אל העולם, לטעום אותו

אלופירסט לטיולים

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי לבירורים רכישה און ליין שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים אלופירסט לטיולים – חיטוי פצעים והרגעה לעור בתרסיס אחד טבעי  5/5 יוצאים לטיול

האיכויות המיוחדות של האלוורה

5/5

אחד החומרים הכי נפוצים לשימוש במגוון רחב של תכשירים, הן קוסמטיים, הן רפואיים ואחרים, הוא אלוורה. זה לא במקרה, שכן יש לו איכויות מיוחדות שמאפשרות לנו ליהנות ממנו במצבים שונים. לכן נעדיף לרכוש מוצרים ותכשירים שמכילים אלוורה על פני תכשירים אחרים. 

כפי שאנחנו יודעים, הרי שאנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של תכשירים ומוצרים שונים אשר מכילים מרכיב זה. לפני שאנחנו רוכשים תכשיר או מוצר, חשוב לדעת מה בדיוק יש בו ואיך הוא יכול לעזור לנו. במאמר זה אנחנו נספר לכם מעט על האיכויות המיוחדות של אלוורה ומתי אנחנו נוכל לעשות בהן שימוש. 

אלוורה הוא צמח אשר מקורו בחצי האי ערב, הוא מגיע ממשפחת העיריים ואנחנו יכולים למצוא מאות מינים וזנים שלו. במהלך השנים, כתוצאה ממחקרים רבים שנערכו אודות הצמח, החלו לייצר תכשירים ומוצרים שונים, כולל מיצים, תרסיסים, ג'ילים, משחות ועוד מגוון רחב של מוצרים. במקרים מסוימים, הם מבוססים ברובם על אלוורה (למשל מיץ אלוורה) ובמקרים אחרים, הם כוללים גם מרכיבים אחרים. במרבית המקרים, התכשיר ברובו יכיל את החומר והוא יהיה המרכיב הבולט בו.

כאמור, בעקבות אותם מחקרים שנערכו עם השנים, בפרט בשנים האחרונות, הרי שכיום נהוג להשתמש בצמח זה לצורך טיפולים רפואיים שונים, בין אם הם מתבצעים במרפאות ובין אם מדובר בטיפולים שמתבצעים באופן עצמאי בבית. למשל, משחות, תרסיסים וקרמים נגד פצעים, כוויות, גירויים בעור ועוד.

מה האיכויות הייחודיות של הצמח

ראשית, הוא מכיל הרבה מאוד מרכיבים תזונתיים שהגוף שלנו צריך. זו גם אחת הסיבות שעם השנים החלו להשתמש בו גם בתור תוסף תזונה. אלוורה מכיל חומצות אמינו שהגוף שלנו זקוק להן ואיננו יכול לייצר בעצמו (הגוף זקוק ל-22 חומצות, אך הוא יכול לייצר 14 מתוכן, חומר אלוורה מספק לגוף 20 חומצות, מתוכן שבע מתוך השמונה שהגוף לא יכול לייצר). 

שנית, החומר מכיל ויטמינים שונים שעוזרים גם למערכת החיסון, גם למערכת העצבים, גם נוגדי חמצון וגם תורמים לעור. 

שלישית, אלוורה מכילה מרכיבים שונים שהגוף שלנו זקוק להם בין אם זה מבחינה תזונתית ובין אם זה מבחינות אחרות, כולל ברזל, סידן, נתרן, ומרכיבים אחרים שיכולים לעזור בשביל להגן על העור ולעזור לו להתאושש במקרים של חבלות, פציעות, גירויים ועוד. 

ארבע, מדובר על חומר מאוד נעים, מאוד מרגיע, חומר שיכול לאפשר טיפול מהיר ויסודי במקרים של פציעות וחבלות וכן הוא יכול לספק לנו תחושה מאוד נעימה. זו הסיבה שנהוג להשתמש בתכשירים עם אלוורה במקרים כגון כוויות, שפשופים, חבלות או גירויים בעור, בפרט כאלה שנוצרים כתוצאה מאלרגיה או מסיבות אחרות. 

חשוב לציין, שהרבה מאוד אנשים שמתמודדים עם מחלות עור נוהגים להשתמש בתכשירים שמכילים אלוורה וכן נשים אחרי לידה, בין אם מדובר בלידה רגילה או ניתוח קיסרי, משתמשות בתכשירים ותרסיסים שמכילים חומר זה.

תרסיס אלופירסט הינו אחד התכשירים הפופלארים בקרב נשים לאחר לידה. האיכויות שלו ואופן השימוש בתרסיס מסייעות הבהחלמה ומקלות על הכאב בצורה מהירה ואפקטיבית.

רכיב מרכזי באלופירסטאלוורה
זני אלוורהמאות זנים שונים
סוגי תכשיריםמיצים, תרסיסים, קרמים, משחות ועוד, תוסף תזונה
סוגי טיפולים רפואייםבעיות עיכול, בעיות עור, בעיות חניכיים, חבלות
מה מכיל החומרחומצות אמינו, ויטמינים לרבות ברזל, נתרן, סידן, נוגדי חמצון, 
שימושים נוספיםלאחר לידה, ניתוח קיסרי, מסייע באיחוי חתכי ניתוח, קרעים.