תרסיס אלופירסט ליולדת

כיום כאשר רוב הלידות מסתיימות עם תפרים, מוצר כמו תרסיס אלופירסט ליולדת הוא מוצר שכדאי לכל אישה להכיר. נשים שכבר ילדו מכירות היטב את הכאבים הכרוכים בתפרים, את תחושת הצריבה שמופיעה עם כל תנועה קלה, את הקושי לתפקד, לטפל בתינוק ולחזור לשגרה בגלל אותם כאבים. תרסיס אלופירסט ליולדת בא לתת מענה טבעי ויעיל לנשים אחרי לידה. הפעולה של התרסיס מבוססת על ג’ל אלוורה טבעי, פרופוליס ותמציות של צמחי מרפא. התכשיר מרגיע את הכאבים וממריץ את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף. יולדות שמשמשות בתרסיס אלופירסט מצליחות להחלים ולחזור לשגרה מהר יותר.

חשוב כערכה עזרה ראשונה בכל בית

מעולה לא רק לאחר לידה אלא לפצעים וכוויות באופו כללי.

חומרים טבעיים בלבד

שימוש בחומרים טבעיים בלבד

מוכר על ידי משרד הבריאות

התכשיר בטוח לשימוש ומוכר על ידי משרד הבריאות הישראלי

אחד המוצרים הפופלארים ליולדת

נמכר בכל העולם

לרכישה ו/או יצירת קשר

114 ש"ח

ליחידה לא כולל משלוח

שאלות נפוצות על אלופירסט

אלוורה היא חומר בעל סגולות ריפוי מדהימות. כל מי שהתנסה בעבר בטיפול בחתכים עם צמחי אלוורה יודע שיש לג’ל השפעה מרגיעה. רכיב עיקרי נוסף בתכשיר הוא פרופוליס. בעבור אלו שאינם מכירים את החומר המופלא הזה נסביר שמקורו בכוורת הדבורים. פרופוליס הוא תערובת טבעית של שרף עצים, שעווה טבעית ואנזימים שמופרשים מגופה של הדבורה. יש לחומר השפעה אנטי בקטריאלית ואנטי פטרייתית. פרופוליס משמש חומר לחיטוי חיצוני של פצעים. תרסיס אלופירסט ליולדת כולל בנוסף גם תמציות של 11 צמחי המרפא הבאים : זיפן, עץ האלמוג, קורנית, קמומיל, שן הארי, מרווה, ירו, ציפורני חתול, זנגוויל, פסיפלורה, אקליפטוס.

תרסיס אלופירסט הוא תכשיר שמתבסס על חומרים טבעיים. התכשיר מאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות במתכונת של תוסף תזונה או מוצר טיפוח. רוב הנשים מכירות לראשונה את התרסיס במחלקת היולדות כאשר אחת היולדות משתמשת בתרסיס וממליצה עליו מיד לכל שאר היולדות. בהמשך אותן אימהות ממשיכות להשתמש באופן קבוע בתכשיר לטיפול בפצעים, כוויות, הגנה על השיער, הקלה בתחושת הגירוד לאחר עקיצות (גם צריבת מדוזות) ועוד. כדאי לכלול תרסיס אלופירסט באופן קבוע בערכת העזרה הראשונה הביתית.

התכשיר נוח מאוד לשימוש עצמי. עליכם בסך הכול להתיז מעט ספריי על האזור הפצוע או הרגיש. אין כל צורך למרוח משחה או לגעת במקום הכואב. אפשר וכדאי לרסס את האזור הכואב בהתאם לצורך ללא הגבלה. לאחר רחיצת האזור חשוב להתיז שוב את החומר.

נשים אחרי לידה נרתיקית עם תפרים ונשים אחרי לידה קיסרית נעזרות בתרסיס אלופירסט על מנת לזרז את החלמת התפרים ולהקל על הכאב. תרסיס אלופירסט ליולדת כדאי להזמין מראש על מנת להתחיל להשתמש בו כבר במהלך האשפוז. אין כל סיבה לסבול כמה שבועות מתפרים כואבים כאשר אפשר לזרז את החלמת התפרים עם תכשיר טבעי נטול תופעות לוואי.

אפשר לרכוש כאן באתר או על ידי משווק מורשה באזורכם. אם ברצונכם לרכוש ממשוק/ת מורשה באזורכם, נא צרו איתנו קשר ונפנה אתכם לגורם הרלבנטי.

למידע נוסף אודות אלופירסט ברמת גן

אלופירסט באזור הדרום

לקוחות מספרות

תרסיס חובה בכל בית עם ילדים. מוצר סופר איכותי לא פלא שההמלצות עליו עוברות מפה לאוזן בכל מקום
קיבלתי תרסיס אלופירסט מחברה ואני יכולה להגיד שזו המתנה הכי שימושית שנתנו לי. זה אשכרה הפחית לי את הכאבים בצורה משמעותית ועזר לי לחזור לשגרה מהירה
המיילדת ילדה אותי המליצה לי על התרסיס. כמו נשים רבות היה לי חתכים ותפרים ואני חייבת לומר שהשוואה ללידה הראשונה שלא השתמשתי בשום תכשיר בלידה הזו ההחלמה היתה יותר מהירה. אל תתלבטי זה מקל על הכאבים ורק זה שווה את זה.
מוצר אפקטיבי ואיכותי.