להזמנה מיידית של אלופירסט

להתייעצות השאירו פרטים

מאמרים נוספים

אלופירסט לשיער

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי לבירורים רכישה און ליין שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים אלופירסט לשיער  5/5 אותה שמש ישראלית שכולנו כל

מידע נוסף »

אלו פירסט לתינוק

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי לבירורים רכישה און ליין שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים אלופירסט לתינוק  5/5 התינוק במהלך שנותיו הראשונות מבקש

מידע נוסף »

אלופירסט לטיולים

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי לבירורים רכישה און ליין שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים אלופירסט לטיולים – חיטוי פצעים והרגעה לעור בתרסיס אחד

מידע נוסף »

למה לקחת את תרסיס האלופירסט לשטח?

5/5

היערכות נכונה לטיול שטח תכלול בראש ובראשונה הכנה של ערכת עזרה ראשונה. בכל יציאה אל השטח תצטיידו בערכת עזרה ראשונה שמספקת מענה מלא לכל פציעה או מקרה חירום. אבזור נכון של תיק עזרה ראשונה הוא כזה שמבטיח מקסימום תמורה תוך נשיאת משקל מינימלי. על הערכה לכלול אך ורק ציוד הכרחי ושימושי. תמיד כדאי לתת עדיפות לפריטים שמסוגלים לתת מענה לכמה מצבים רפואיים. כך למשל, תרסיס אלופירסט מסוגל לטפל בהצלחה בתנאי שטח בחתכים קלים, כוויות, עקיצות. התכשיר ידוע גם ביכולות חיטוי והרגעה של האזור.

חיטוי פצעים והרגעה לעור

 

אלופירסט הוא תכשיר אשר מכיל ג'ל אלוורה,פרופוליס ותמציות של צמחי מרפא. מטרת התכשיר היא להרגיע את המקום לפני שאנחנו ניגשים לטפל בו. הוא מאפשר לנו להרגיע מקומות בהם יש פצעים, חבלות, גירויים בעור, שפשופים, עקיצות וכן הוא יכול לעזור במקרה של דימום. 

אחרי שאנחנו משתמשים בתכשיר, אז ניתן לגעת באופן נקודתי וקרוב יותר במקום מבלי לחוש תחושת כאב, מבלי לחוש תחושה של אי נעימות. המגע הוא הרבה יותר נעים, הרבה יותר רך, ואפשר להמשיך במקום בצורה אפקטיבית, על מנת לאפשר לו להחלים. 

למה דווקא תרסיס אלופירסט?

אחת המטרות העיקריות שלנו לקראת טיול שטח היא צמצום של המטען. טיולי שטח בהם אנחנו נושאים את כל הציוד על הגב מחייבים אותנו בהצטיידות נכונה. נחשוב פעמיים לפני שנוסיף חפצים לתרמיל ונוודא שכל החפצים שבחרנו אכן נחוצים. ערכת עזרה ראשונה היא פריט חובה בתרמיל כך שלא נוותר עליה אך בהחלט נפעל לאבזר אותה כראוי. לאלו שלא מכירים את תרסיס אלופירסט ושואלים למה לקחת את תרסיס האלופירסט לשטח? אנחנו משיבים שלא קיים עוד תכשיר שמצליח לתת מענה מדויק ויעיל לכל כך הרבה מצבים.

האפשרות להתיז את החומר על האזור הפצוע אינה דורשת מגע יד. בשטח כאשר הידיים שלכם מלוכלכות תעדיפו תמיד שלא לבוא במגע עם פצעים או חתכים. עם ספריי אלופירסט אתם לא צריכים לגעת באזור שמטופל כלל.

איפה מאחסנים אלופירסט בשטח?

ציוד עזרה ראשונה נעדיף תמיד לאחסן במיקום יבש ומוצל. בשהייה ממושכת בשטח נשתדל לארוז את התרסיס באזור פנימי של התרמיל. אם יש לכם אפשרות להניח את התכשיר בתוך צידנית קרירה עשו זאת. התזה של אלופירסט קריר על העור מרעננת ומחזירה לעור את הלחות שאבדה לו.

מרכיבים של תרסיס אלופירסט

  1. ג'ל אלוורה טהור
  2. פרופוליס עשוי שרף עצים וצמחים (חומר שמופק בכוורת הדבורים)
  3. תמציות צמחים ועשבי מרפא (ציפורן חתול, קמומיל, שן הארי, אקליפטוס, מרווה, זיפן ועוד.

כל אחד מהמרכיבים בתכשיר מביא עמו ערך ייחודי כאשר השילוב בין כולם יוצר מוצר מנצח. יש לתכשיר אישור מטעם משרד הבריאות.

תרסיס אלופירסט בשטחמידע כללי
חיטוי פצעיםמסייע בחיטוי פצעים, שפשופים, חבלות ועקיצות
רכיבי התרסיסתרסיס מבוסס אלוורה ובי פרופוליס. רכיבים טבעיים בלבד.
היתרונות של שימוש בתרסיס לעומת קרםשימוש בהתזה. אין צורך לגעת בחומר כדי למרוח אותו על האזור הפצוע. שומר על היגיינה ומונע זיהומים
טמפרטורהרצוי לאחסן במקום יבש וקריר. כדאי לארוז אותו במקום פנימי של התרמיל.