לא מעט נשים נאלצות לעבור לידה בניתוח קיסרי. זה לא דבר פשוט, אך לעיתים הכרחי מסיבות כאלה ואחרות. ההתמודדות עם ניתוח כזה, נמשכת הרבה פעמים גם אחרי שהוא מסתיים, הלידה עוברת בשלום, והתינוק או התינוקת יוצאים לאוויר העולם. ההתמודדות יכולה להתבטא גם בצד הנפשי וגם בצד הפיזי. 

בכל הקשור לצד הפיזי, הרי שישנם אמצעים שונים כיצד להתמודד עם תחושת הכאב שעלולים לחוות אחרי הניתוח מסיבות שונות. בין היתר, תחושת הכאב עלולה להיווצר כתוצאה מהעובדה שיש בגוף תפרים על חתכים וקרעים שנדרשו לעשות על מנת לבצע את הלידה. 

אחד האמצעים הטובים ביותר להתמודדות עם תחושת הכאב הפיזי, הוא אלופירסט. מדובר בתכשיר ייחודי אשר כל אישה אשר עומדת לעבור לידה ובפרט לידה בניתוח קיסרי, חייבת להחזיק ברשותה ולהשתמש בו. ההמלצה היא להחזיק את התכשיר בתיק הלידה אותו לוקחים לבית החולים וכן להחזיק תכשיר כזה בבית. 

לפני שנסביר מה המשמעות ומה הייחודיות של תכשיר אלופירסט אחרי ניתוח קיסרי, חשוב לציין כמה נקודות קטנות לגבי אופי הרכישה של המוצר, על מנת שלא יהיו אי הבנות. 

ראשית, יש לבדוק היטב מהיכן רוכשים אותו. ניתן להזמין אותו גם דרך אתרי אינטרנט. מן הסתם, יש לוודא שאכן המקום שמציע אותו למכירה, מוכר מוצר מקורי וחדש. 

שנית, יש לבדוק את התוקף של המוצר, על מנת שלא יווצר מצב שנקנה מוצר ישן או מוצר שהתוקף שלו מסתיים בקרוב.

שלישית, חשוב לבדוק כיצד משתמשים בו וכן כיצד שומרים עליו, מה התנאים הנדרשים לכך על מנת שהוא יישמר כמו שצריך ויהיה ניתן לבצע בו שימוש כמו שצריך. 

ארבע, רצוי מאוד, מן הסתם, לקנות כמות מספקת למשך תקופה. גם אם זה אומר, לקנות יותר מתרסיס אחד. 

כיצד אלופירסט יכול לעזור אחרי ניתוח קיסרי 

כפי שיודעת כל אישה שעברה או שמעה על ניתוח כזה, הרי שמדובר בניתוח שמלווה בפרוצדורות רפואיות אשר מובילות לתפרים בגוף. מאחר ולא פעם אחרי הניתוח נוצרת תחושת כאב, אי נוחות, שפשופים וגירויים בעור, הרי שיהיה צורך לטפל במקום על מנת להתמודד עם תחושות אלו. 

התכשיר מאפשר לאישה להתמודד עם המצב מבלי שהיא תצטרך לגעת במקום או מבלי שבן זוגה או מי שעוזר לה, יצטרך לגעת במקום, דבר שיכול להיות מאוד לא נעים עבורה. המגע עלול לייצר תחושת רגישות וכאב. 

התכשיר עשוי מחומר אלוורה פעיל, הוא לא כולל חומרים כימיים עם תופעות לוואי. לכן, אפשר להשתמש בו, כך הוא מרגיע את המקום ולאחר מכן, אפשר לטפל במקום בצורה פשוטה. אפשר גם לרסס את המקום עם התכשיר מדי שעה-שעתיים, בשביל להרגיע אותו ולהקל עליו. צריך לומר, שאם מקפידים על שימוש נכון, אזי שעם הזמן אפשר להפחית בתדירות, עד כדי כך שלא יהיה עוד צורך להשתמש בו.