להזמנה מיידית של אלופירסט

להתייעצות השאירו פרטים

מאמרים נוספים

אלופירסט לשיער

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי לבירורים רכישה און ליין שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים אלופירסט לשיער  5/5 אותה שמש ישראלית שכולנו כל

מידע נוסף »

אלו פירסט לתינוק

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי לבירורים רכישה און ליין שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים אלופירסט לתינוק  5/5 התינוק במהלך שנותיו הראשונות מבקש

מידע נוסף »

אלופירסט לטיולים

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי לבירורים רכישה און ליין שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים אלופירסט לטיולים – חיטוי פצעים והרגעה לעור בתרסיס אחד

מידע נוסף »

אלופירסט לעזרה ראשונה בבית - חובה בכל בית עם ילדים

5/5

 

הפחד הכי גדול של כל הורה הוא שיקרה משהו לילד שלו. כל הורה מפחד שהילד שלו ייפצע, יכאב לו, והוא לא יכול לתת לו מענה. לכן אנחנו בתור הורים דואגים להקפיד על אמצעי בטיחות בבית ובכל מקום בו אנחנו יכולים להגן עליו, ואם אנחנו לא יכולים, אז לפחות שיהיו לנו את כל מה שנדרש בשביל לטפל בו בצורה הטובה ביותר, על מנת שלא יכאב לו לאורך זמן. 

כשילד נפצע או נחבל, אחת הבעיות היא שהפצע, החבלה, מקשים מאוד על הטיפול בגלל הרגישות שחווים באותו רגע, המגע במקום יכול להיות מאוד לא נעים ולעיתים, הוא הרבה יותר כואב מאשר הפציעה או החבלה עצמה. לכן, צריך למצוא כלים ותכשירים אשר יאפשרו להרגיע את המקום לפני שניגשים לטפל בו. 

תכשיר כזה הוא אלופירסט. מדובר בתכשיר קסם שחובה להחזיק בכל בית בו יש ילדים ובכלל, רצוי להחזיק תכשיר כזה מאחר והוא מאוד אטרקטיבי, מאוד יעיל ואיכותי. בעזרתו אפשר לטפל בצורה נוחה ומהירה יותר בפציעה או בחבלה, וכך אפשר להמשיך הלאה, כך אפשר שהילד יחזור כמה שיותר מהר לשגרת יומו. 

כפי שנוכל לראות מיד, אלופירסט הוא עזרה ראשונה לכל דבר ולכן בכל בית צריכים להחזיק אותו, לצד אמצעים אחרים, בין אלה משחות, תחבושות, פלסטרים או דברים אחרים שיכולים לשמש במקרה הצורך. הורים אשר יודעים שהילדים שלהם נוהגים להשתולל בבית או בחוץ, וגם אם לא, חשוב שיחזיקו אותו בשביל שהם יוכלו לספק מענה איכותי, בכל עת שיזדקקו.

מה זה אלופירסט וכיצד הוא יכול לעזור

 

אלופירסט הוא תכשיר אשר מכיל אלוורה,פרופוליס ותמציות של צמחי מרפא. מטרת התכשיר היא להרגיע את המקום לפני שאנחנו ניגשים לטפל בו. הוא מאפשר לנו להרגיע מקומות בהם יש פצעים, חבלות, גירויים בעור, שפשופים, עקיצות וכן הוא יכול לעזור במקרה של דימום. 

אחרי שאנחנו משתמשים בתכשיר, אז ניתן לגעת באופן נקודתי וקרוב יותר במקום מבלי לחוש תחושת כאב, מבלי לחוש תחושה של אי נעימות. המגע הוא הרבה יותר נעים, הרבה יותר רך, ואפשר להמשיך במקום בצורה אפקטיבית, על מנת לאפשר לו להחלים. 

צריך לקחת בחשבון, לא רק אצל ילדים מקומות כאלה יכולים להיות רגישים וכואבים. גם אצל מבוגרים אפשר לחוש את התחושה הזאת, אך ילדים מן הסתם יתמודדו עם זה בצורה אחרת, הרבה יוצר קיצונית אולי. לכן, משתלם לרכך את המקום, להרגיע אותו, להוריד במעט את סף הרגישות, זאת על מנת שיהיה ניתן לספק מענה איכותי וטוב. 

ניתן להשתמש בתכשיר מספר פעמים, באופן קבוע, ועם הזמן יהיה ניתן לצמצם את התדירות, עד שכבר לא יהיה צורך להשתמש בו כלל, והמקום כבר לא יהיה רגיש וכואב.

בפוסט למה משמש אלופירסט תוכלו לקרוא על שימושים נוספים וסגולות רבות נוספות לתרסיס