להזמנה מיידית של אלופירסט

להתייעצות השאירו פרטים

מאמרים נוספים

טיפים לאישה לאחר ניתוח קיסרי

5/5

הימים הראשונים לאחר ניתוח קיסרי מלווים בכאבים, בלבול ולחץ נפשי. על אף השמחה הרבה וההתרגשות מהלידה, את כואבת ומתקשה לתפקד. הטיפים הבאים נועדו לסייע לנשים אחרי ניתוח קיסרי להתאושש, להרגיש טוב יותר ולהקל על הכאבים.

איך מתכוננים לקראת ניתוח קיסרי?

ניתוחים קיסריים מתבצעים באופן יזום או במתכונת של חירום. בכדי להיות ערוכה לכל תרחיש כדאי לכלל הנשים להגיע אל חדר לידה כאשר הן יודעות מהו ניתוח קיסרי ואיך מתמודדים עמו. ישנם מקרים רבים בהן נשים שתוכננה להן לידה רגילה מובהלות אל חדר הניתוח. תהיי את חכמה יותר ותהיי מוכנה לכל תרחיש.

תגיעי אל בית החולים כאשר את יודעת כיצד מתנהל ניתוח קיסרי ומכירה את הזכויות שלך למלווה ואפס הפרדה מהתינוק. כדאי להכיר גם את שיטות ההרדמה ואת המבנה של חדר הניתוח. בזמן אמת ההתרגשות והלחץ יגרמו לך לשכוח את כל מה שקראת. על כן, כדאי שגם בן הזוג יתכונן נכון בבית ויקרא על ניתוחים קיסריים.

חדר ההתאוששות

מחדר הניתוח היולדת מועברת אל חדר התאוששות על מנת שהצוות יוכל להשגיח עליה בעודה מתעוררת מההרדמה. לרוב, יהיה עלייך לשהות בחדר ההתאוששות לפחות שעתיים. אם אתם לא סובלת מכאבים כדאי שלא לבקש תוספת של משככי כאבים היות והתוספת של החומר מאריכה את זמן השהות שלך בחדר ההתאוששות.

שימוש במשככי כאבים

עברת כעת ניתוח בטן כך שצפויים כאבים ושימוש במשככי כאבים לגיטימי לחלוטין. הגוף עבר טראומה ואת זקוקה כעת למנוחה ועזרה. נשים אחרי ניתוח קיסרי מתמודדות גם עם הכאבים של הניתוח וגם עם הכאבים שמתלווים אל ההתכווצות של הרחם. אין כל סיבה שתסבלי מכאבים. תרשי לעצמך להיעזר במשככי כאבים בהתאם להמלצות של הצוות הרפואי.

כל תזוזה כואבת

אחרי ניתוח בטן כל תזוזה קטנה (אפילו שיעול קל) מלווה בכאב עז. מיד כאשר את מגיעה אל המחלקה בקשי כרית נוספת באמצעותה תצליחי להחזיק את הבטן בכל שיעול או עיטוש. מיד כאשר את מרגישה את השיעול מתקרב תצמידי את הכרית אל הבטן ותמנעי את התזוזה שלה. הכרית הנוספת תהיה שימושית גם לטיפול בתינוק.

תכשיר להחלמת הצלקת

כדאי לכלול בתיק הלידה תרסיס אלופירסט להחלמת צלקות, פצעים וחתכים. התזה של הספריי על הצלקת תאפשר הקלה בכאב ללא צורך במגע שלך עם האזור. כדאי להתחיל להתיז את הספריי המרגיע על הצלקת כבר לאחר המקלחת הראשונה. תני עדיפות לתרסיסים שמתבססים על חומרים טבעיים.

שתייה מרובה

לאחר ניתוח קיסרי כדאי להרבות בשתייה על מנת לעודד יציאות ראשונות ולהקל על ההנקה. מיד לאחר הניתוח נמליץ להרבות בשתייה בכדי למלא במהרה את הקטטר. רק כאשר הקטטר מלא יסכימו להוציא לך אותו.

מה חשוב לזכור?

אל תשכחי להכין מראש תחתונים בגזרה גבוהה שלא ילחצו על הבטן התחתונה והצלקת. אפשר להשתמש גם בתחתוני רשת. הליכה מזרזת את ההחלמה כך שעל אף הכאבים נמליץ לך לקום ולהתהלך במחלקה עם עזרה. אפילו עם תצליחי ללכת רק 5 צעדים, את מקדמת כך את ההחלמה שלך.

להזמנה מיידית של אלופירסט

להתייעצות השאירו פרטים

מאמרים נוספים

אלופירסט באשקלון

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים אלו פירסט באשקלון ואשדוד  5/5 היכן ניתן לרכוש אלו פירסט ברמת גן | גבעתיים?  איך ניתן להזמין

אלו פירסט בגבעתיים

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים אלו פירסט בגבעתיים | ספריי אלופירסט בגבעתיים  5/5 היכן ניתן לרכוש אלו פירסט ברמת גן | גבעתיים? 

משחת שיניים פוראוור ברייט

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים משחת שיניים פוראוור ברייט – המשחה שכדאי לכם להכיר  5/5 טיפול נכון בשיניים חשוב מבחינה בריאותית, אסתטית

למה לקחת את תרסיס האלופירסט לשטח?​

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים למה לקחת את תרסיס האלופירסט לשטח?  5/5 היערכות נכונה לטיול שטח תכלול בראש ובראשונה הכנה של ערכת

משקה אלוורה חמוציות – בריא, טעים וטבעי

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים משקה אלוורה חמוציות – בריא, טעים וטבעי  5/5 . שמירה על אורח חיים בריא מותנית ביותר מתזונה

אלופירסט לשיער

להזמנה מיידית של אלופירסט התקשרי לבירורים רכישה און ליין שלחי וואטספ להתייעצות השאירו פרטים מאמרים נוספים אלופירסט לשיער  5/5 אותה שמש ישראלית שכולנו כל כך אוהבים עלולה גם לגרום

אלופירסט ניתן לרכוש דרך משווקות מורשות של החברה. 

אלופירסט ברמת גן

אלופירסט בתל אביב

אלו פירסט בבאר שבע

 

 

תרסיס אלופירסט הינו אחד ממוצרי הדגל של חברת פוראור ליוינג ארה”ב. חברת פוראוור הינה אחת היצרניות  הגדלות והוותיקות בעולם  למוצרי אלוורה. המוצרים שלהם נמכרים בלמעלה מ-155 מדינות. המוצרים שלהם ידועים בשל איכותם הגבוהה והרכיבים הטבעיים שלהם. 

תרסיס האלופירסט הינו מרכיבים טבעיים בלבד. הרכיב העיקרי הוא אלוורה. רכיב עיקרי נוסף בתכשיר הוא פרופוליס. פרופוליס הוא תערובת טבעית של שרף עצים, שעווה טבעית ואנזימים שמופרשים מגופה של הדבורה. יש לחומר השפעה מוכחת נגד חיידיקים ובקטריות ונגד פטרייות. כמו כן, משמש הפרופוליס חומר חיטוי אפקטיבי במיוחד. בנוסף התריסס כולל תערובת של תמציות צמחי מרפא ידועים כגון :קורנית, קמומיל, שן הארי, מרווה, אקליפטוס ועוד. בקיצור, כל טוב של צמחי מרפא טבעיים.

המוצר מאושר על ידי משרד הבריאות

ההמלצה היא להשתמש בתכשיר בתדירות גבוהה של כל שעתיים, שלוש לפחות בהתחלה, בסמיכות ללידה או לניתוח הקיסרי. לרסס על החתכים והתפרים ומסביב. השימוש לא רק מפחית את הכאב אלא מסייע בתהליך הריפוי וההחלמה.  

מיועד  לנשים אחרי לידה נרתיקית שעברו תפירה ולנשים לאחר ניתוח קסירי. תרסיס אלופירסט ליולדת כדאי להזמין מראש על מנת להתחיל להשתמש בו כבר במהלך האשפוז. אין כל סיבה לסבול כמה שבועות מתפרים כואבים כאשר אפשר לזרז את החלמת התפרים עם תכשיר טבעי נטול תופעות לוואי.