אתר האינטרנט aloe-first.co.il הינו משווק מורשה של חברת פוראוור Forever Living

המוצרים

המוצרים באתר אינם בגדר תרופות. המוצרים באישור משרד הבריאות

אופן הקנייה

רשאי לקנות באתר כל תאגיד רשום בישראל או כל אדם מעל גיל 18 שבבעלותו כרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפק בישראל. אישור הזמנה על ידי האתר מותנה בקבלת אישור לעסקה ולגבייה מחברת כרטיסי האשראי. קבלת אישור סופי להזמנה מותנית בהרשמה לאתר ובמסירת פרטים. מסירת פרטים כוזבים מהווה עבירה פלילית.

באתר מוצעים למכירה המוצרים של חברת פוראוור –
ליד כל פריט מוצג מחירו בשקלים.
משתמש באתר יכול להוסיף לעגלת הקניות כל פריט,
המשתמש יכול לשמור את ההזמנה על שרתי האתר מבלי לסיימה ולהמשיכה במועד מאוחר יותר. בסיום ההזמנה יש לגשת לקופה לצורך סיום פעולת ההזמנה.

תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי, ביט אין אפשרות לרכישה בתשלומים
למשתמש ניתנת האפשרות לבחור שלא למסור את פרטי כרטיס האשראי שלו – במקרה כזה נציג מטעם החברה ייצור עם המשתמש קשר טלפוני ביום העבודה הקרוב, יעבור עמו על פרטי ההזמנה, יקבל ממנו את פרטי כרטיס האשראי ויתאם עמו את מועד המשלוח המעודכן. 

המחירים באתר כוללים מע”מ, אינם כוללים עלות משלוח

משלוחים

משלוחים לכל מקום בארץ. עלות משלוח עד הבית הינה 20 ש”ח

אחריות

חשוב לדעת! לכל מוצרי Forever ישנה אחריות של 30 יום! השתמשתם ולא הייתם מרוצים מכל סיבה שהיא, אתם יוצרים קשר עם המשווק המורשה אשר דרכו ביצעתם את ההזמנה ואתם מקבלים החזר כספי

.

הצהרת פרטיות

על מנת להשלים את הקנייה על הלקוח למסור את פרטיו האישיים: שם, שם חברה, מספר תעודת זהות או ח.פ, כתובתו, כתובת הדוא”ל ומספר כרטיס האשראי שברשותו. מובהר כי כל הפרטים הנמסרים מועברים אל החברה כשהם מוצפנים. פרטים אלו נדרשים לחברה על מנת להשלים את הליך הקנייה לצורך משלוח ההזמנה וחיוב כרטיס האשראי. החברה מתחייבת שלא להעבירם לצד שלישי, להוציא חברת האשראי. על מנת לשפר את חוויית המשתמש יתכן שייאספו נתונים על פעולות מקלדת ועכבר של גולשים. המידע שנאסף בדרך זו אינו כולל מידע אישי רגיש וכאמור אינו מועבר לשום גורם אחר. הכניסה לאתר והשימוש בו מהווים הסכמה לשימוש בקבצי “עוגיות” ואיסוף הנתונים.

אבטחה

האתר מאובטח באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות בעולם ולפי התקנות המחמירות ביותר.
החברה אינה שומרת לעצמה את פרטי האשראי בשום מצב.
הסליקה באתר בתקן pci dss המחמיר והמאושר על ידי מחלקות הבטיחות של חברות האשראי בישראל.